Op vrijdag 4 september organiseren Horizon Zorgcentrum en Allente een gezellige IKOC-markt. Van 12.00 tot 16.00 uur ben je van harte welkom bij IKC Waterrijk (Schoolstraat 29, 1723 AA Noord-Scharwoude) om kennis te maken met het toekomstige Integraal Kind- en Ouderencentrum (IKOC).
Een middag vol ontmoeting en gezelligheid
De IKOC-markt staat in het teken van ontmoeting, verbinding en vooruitkijken. Er is van alles te beleven voor jong en oud. Geniet van live muziek, lekker eten en drinken, een loterij, een veiling, gezellige activiteiten en leuke kraampjes. Natuurlijk is er ook volop gelegenheid om elkaar te ontmoeten en meer te horen over de ontwikkeling van het IKOC.
Denk mee over de toekomst
Tijdens de markt horen we graag jouw ideeën. Zo kun je meedenken over een passende naam voor het toekomstige IKOC. Samen bouwen we aan een plek waar jong en oud elkaar ontmoeten en waar wonen, welzijn, zorg, kinderopvang en onderwijs samenkomen.
Sponsoren gezocht
Om van de IKOC-markt een groot succes te maken, zijn we ook op zoek naar lokale ondernemers en organisaties die een bijdrage willen leveren. Dat kan bijvoorbeeld door het beschikbaar stellen van een prijs voor de loterij of veiling, materialen of een andere vorm van ondersteuning. Zo draag je bij aan een initiatief dat ontmoeting en verbinding binnen onze gemeenschap stimuleert.
Praktische informatie
📅 Datum: Vrijdag 4 september
🕛 Tijd: 12.00 – 16.00 uur
📍 Locatie: IKC Waterrijk, Schoolstraat 29, 1723 AA Noord-Scharwoude
Iedereen is van harte welkom. We hopen je op 4 september te ontmoeten!
